Comunicarea este cheia pentru a elibera o persoană din propria cușcă.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Comunicarea este cheia pentru a elibera o persoană din propria cușcă.

Fără condiții, fără judecăți, fără așteptări, fără zgârcenie, jaf, invidie și nedreptate... Iubirea și bucuria vor domni pe pământ.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrareGalerie

 

 Foștii...o durere constantă...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Valerica
Membru
Membru
Valerica


Mesaje : 33
Puncte : 56
Reputatie : 5
Data de înscriere : 30/03/2018

Foștii...o durere constantă... Empty
MesajSubiect: Foștii...o durere constantă...   Foștii...o durere constantă... EmptySam Mar 31, 2018 10:53 pm

Toți avem măcar un fost/fostă care ne calcă constant pe nervi.
Eu propun să facem schimb de păreri aici și să vedem cum putem să scăpăm de "blestemul" foștilor. Aștept exemple de la voi din experiențele voastre proprii și comentarii la adresa experiențelor.
Sus In jos
alyyna
Membru
Membru
alyyna


Mesaje : 37
Puncte : 66
Reputatie : 13
Data de înscriere : 29/03/2018
Varsta : 50
Localizare : Deva

Foștii...o durere constantă... Empty
MesajSubiect: Re: Foștii...o durere constantă...   Foștii...o durere constantă... EmptySam Mar 31, 2018 10:57 pm

Foștii? Sunt foști..... și atât. Dacă ne întâlnim întâmplător ne salutam..... dacă nu, nu ne căutăm. Ce-aș mai avea eu de împărțit cu cineva cu care nu m-am putut înțelege în momentul respectiv? Nimic  Very Happy
Sus In jos
Constantin@zet
Membru
Membru
Constantin@zet


Mesaje : 24
Puncte : 59
Reputatie : 11
Data de înscriere : 28/03/2018
Varsta : 46
Localizare : Timișoara

Foștii...o durere constantă... Empty
MesajSubiect: Re: Foștii...o durere constantă...   Foștii...o durere constantă... EmptySam Mar 31, 2018 10:58 pm

exista si fosti speciali  Razz  ?
Sus In jos
Valerica
Membru
Membru
Valerica


Mesaje : 33
Puncte : 56
Reputatie : 5
Data de înscriere : 30/03/2018

Foștii...o durere constantă... Empty
MesajSubiect: Re: Foștii...o durere constantă...   Foștii...o durere constantă... EmptySam Mar 31, 2018 11:00 pm

Fostele mele există încă, în inima mea. Nu pot iubi pe cineva o vreme și apoi s-o uit.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Foștii...o durere constantă... Empty
MesajSubiect: Re: Foștii...o durere constantă...   Foștii...o durere constantă... Empty

Sus In jos
 
Foștii...o durere constantă...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunicarea este cheia pentru a elibera o persoană din propria cușcă. :: Relații și prietenii-
Mergi direct la: