Comunicarea este cheia pentru a elibera o persoană din propria cușcă.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Comunicarea este cheia pentru a elibera o persoană din propria cușcă.

Fără condiții, fără judecăți, fără așteptări, fără zgârcenie, jaf, invidie și nedreptate... Iubirea și bucuria vor domni pe pământ.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrareGalerie

 

 Relații pe internet

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
alyyna
Membru
Membru
alyyna


Mesaje : 37
Puncte : 66
Reputatie : 13
Data de înscriere : 29/03/2018
Varsta : 50
Localizare : Deva

Relații pe internet Empty
MesajSubiect: Relații pe internet   Relații pe internet EmptyVin Mar 30, 2018 10:10 pm

Credeți într-o relație internaută? de ce?
Sus In jos
miky
Membru
Membru



Mesaje : 10
Puncte : 18
Reputatie : 2
Data de înscriere : 01/04/2018

Relații pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Relații pe internet   Relații pe internet EmptyLun Apr 02, 2018 11:14 am

eu cred dar de ce? nu stiu sa raspund. nu am avut nici o retia pe internet dar am prietenasi , uni si-au luat teapa, alti sunt bine, cred, ca poate naste ceva ok daca te si vezi in realitate la scurt timp, te potrivesti e ok
Sus In jos
George
Membru
Membru
George


Mesaje : 15
Puncte : 23
Reputatie : 2
Data de înscriere : 01/04/2018
Varsta : 51
Localizare : Bârlad

Relații pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Relații pe internet   Relații pe internet EmptyJoi Apr 05, 2018 10:17 pm

o relatie pe internet este riscanta din toate punctele de vedere, insa te poti indragosti, poti fi pacalit, pacalita, trebuie multa atentie, inca de la inceput, primul pas este sa cunoasti imediat ce se ascunde in spatele monitoruui, ca apoi sa continui
Sus In jos
Continut sponsorizat





Relații pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Relații pe internet   Relații pe internet Empty

Sus In jos
 
Relații pe internet
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunicarea este cheia pentru a elibera o persoană din propria cușcă. :: Internetul-
Mergi direct la: