Comunicarea este cheia pentru a elibera o persoană din propria cușcă.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Comunicarea este cheia pentru a elibera o persoană din propria cușcă.

Fără condiții, fără judecăți, fără așteptări, fără zgârcenie, jaf, invidie și nedreptate... Iubirea și bucuria vor domni pe pământ.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrareGalerie

 

 Cum poate satisface un bărbat o femeie la maxim?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 87
Puncte : 152
Reputatie : 14
Data de înscriere : 27/03/2018
Varsta : 58
Localizare : nici eu nu știu de ceva vreme...

Cum poate satisface un bărbat o femeie la maxim? Empty
MesajSubiect: Cum poate satisface un bărbat o femeie la maxim?   Cum poate satisface un bărbat o femeie la maxim? EmptyMier Mar 28, 2018 2:22 am

Bărbați știu de ce are nevoie o femeie? Plătesc și ei plăcerea? Știu cum? Aștept să răspundă barbați...
Sus In jos
https://de-toate-la-taifas.forumgratuit.ro
Constantin@zet
Membru
Membru
Constantin@zet


Mesaje : 24
Puncte : 59
Reputatie : 11
Data de înscriere : 28/03/2018
Varsta : 46
Localizare : Timișoara

Cum poate satisface un bărbat o femeie la maxim? Empty
MesajSubiect: Re: Cum poate satisface un bărbat o femeie la maxim?   Cum poate satisface un bărbat o femeie la maxim? EmptyMier Mar 28, 2018 11:22 pm

Femeia iubită are nevoie de căldură, tandrețe, iar ca să le satisfaci femeilor le place extrem de mult să li se facă sex oral, multe consideră asta cea mai rapidă cale de a ajunge la orgasm. Poți încerca multe metode la acest capitol. Iar la partea de sex e bine sa comunici foarte bine cu ea să aveți o foarte bună comunicare să știi ce-i place mai mult, cum să fie atinsă, ce zona să-i fie stimulată mai mult. Ce e mai important e sa poți comunica cu iubita ta liber despre sex și să afli ce-i place și atunci vei putea avea partide foarte reușite de dragoste!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 87
Puncte : 152
Reputatie : 14
Data de înscriere : 27/03/2018
Varsta : 58
Localizare : nici eu nu știu de ceva vreme...

Cum poate satisface un bărbat o femeie la maxim? Empty
MesajSubiect: Re: Cum poate satisface un bărbat o femeie la maxim?   Cum poate satisface un bărbat o femeie la maxim? EmptyJoi Mar 29, 2018 10:22 pm

Într-adevăr, sexul oral la femeie este primit cu plăcere, doar că nu este curaj, iar atunci ține de partener. De regulă bărbați vor, dar să facă nu. Comunici, dar dacă ți se spune înainte ca tu să comunici...
Sus In jos
https://de-toate-la-taifas.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cum poate satisface un bărbat o femeie la maxim? Empty
MesajSubiect: Re: Cum poate satisface un bărbat o femeie la maxim?   Cum poate satisface un bărbat o femeie la maxim? Empty

Sus In jos
 
Cum poate satisface un bărbat o femeie la maxim?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lipsa de sex poate avea consecințe?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunicarea este cheia pentru a elibera o persoană din propria cușcă. :: Simplu, sex-
Mergi direct la: