Comunicarea este cheia pentru a elibera o persoană din propria cușcă.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Comunicarea este cheia pentru a elibera o persoană din propria cușcă.

Fără condiții, fără judecăți, fără așteptări, fără zgârcenie, jaf, invidie și nedreptate... Iubirea și bucuria vor domni pe pământ.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrareGalerie

 

 Nebunii în dormitor...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 87
Puncte : 152
Reputatie : 14
Data de înscriere : 27/03/2018
Varsta : 58
Localizare : nici eu nu știu de ceva vreme...

Nebunii în dormitor... Empty
MesajSubiect: Nebunii în dormitor...   Nebunii în dormitor... EmptyMier Mar 28, 2018 2:12 am

Ca orice om...normal zic eu...am început să am diverse curiozități în legătură cu picanteriile de așternut.
Mai exact, mă gândeam că o nebunie nu ar strica din când în când.
Sunt curioasa ce experiențe plăcute sau nu au trăit alte persoane...cu ce v-ați confruntat...dacă ați mai repeta așa ceva...etc. Sunt convinsă că nu sunt singura care se gândește la așa ceva...dar nu prea are nimeni curaj să abordeze un subiect poate tabu.

Ar fi interesant să citim poveștile și experiențele altor persoane...nu? Deci haideți, nu fiți jenați...
Sus In jos
https://de-toate-la-taifas.forumgratuit.ro
Constantin@zet
Membru
Membru
Constantin@zet


Mesaje : 24
Puncte : 59
Reputatie : 11
Data de înscriere : 28/03/2018
Varsta : 46
Localizare : Timișoara

Nebunii în dormitor... Empty
MesajSubiect: Re: Nebunii în dormitor...   Nebunii în dormitor... EmptyMier Mar 28, 2018 11:38 pm

Cele mai "nebune" lucruri pe care le-am făcut eu la capitolul ăsta nu ies totuși din sfera normalului, aș zice, și anume: sex oral reciproc, în mașină, sex în curtea imobilului meu, unde oricine ne-ar fi putut vedea dacă trecea pe stradă sau vreunul din colocatarii mei dacă se uita pe geam.
Sunt multe lucruri pe care NU le-aș face, orice ar fi.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 87
Puncte : 152
Reputatie : 14
Data de înscriere : 27/03/2018
Varsta : 58
Localizare : nici eu nu știu de ceva vreme...

Nebunii în dormitor... Empty
MesajSubiect: Re: Nebunii în dormitor...   Nebunii în dormitor... EmptyJoi Mar 29, 2018 10:15 pm

Înainte vremuri, oare se practica așa ceva? Voi încerca sexul oral, uneori mă mai uit la câte un film și mă excit la acele scene, cu partenerul sper să fie ceva plăcut și nou. Nu am încercat în bucătărie, sau în baie...
Sus In jos
https://de-toate-la-taifas.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Nebunii în dormitor... Empty
MesajSubiect: Re: Nebunii în dormitor...   Nebunii în dormitor... Empty

Sus In jos
 
Nebunii în dormitor...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunicarea este cheia pentru a elibera o persoană din propria cușcă. :: Simplu, sex-
Mergi direct la: